Menu
Sepetim


Sık Sorulan Sorular

Evet herhangi bir üyelik oluşturmadan sipariş verebilirsiniz ama siparişinizi sorunsuz takip etmek adına üye olarak sipariş oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Alyamon.com olarak kargo gönderimlerimizi ARAS KARGO ile yapmaktayız.

Ürünlerimizin genelinde ÜCRETSİZ KARGO avantajını kullanmanız için elimizden geleni yapıyoruz, ancak belirli bedelin altında kalan siparişlerde kargo ücreti mevcut.

Siparişlerin kargo gönderim süresi ekstra işlem süresi belirtilmeyen ürünlerde herhangi bir soruna karşı standart 3 iş günü olarak belirlenmiştir ancak siparişleri 24 saat içerisinde teslim ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Maalesef sizlere sadece kargo gönderimi ile yardımcı olabiliyoruz. Ancak herhangi bir sorun yaşamanız durumunda koşulsuz şartsız iade hakkınızın olduğunu bilmenizi isteriz.

Bizlere mesai saatleri içerisinde 0216 561 36 55 numaralı telefondan, İletişim formumuz üzerinden ve en hızlı şekilde Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Talep sırasına göre en hızlı şekilde dönüş sağlıyor ve ihtiyaç duyulması durumunda telefonla iletişime geçiyoruz.

deeb marka ürünler motosikletinize uygun kalıpla kesilmektedir. Bu yapılan kesimde selenin ön, arka ve yanlardan tam oturması için atılan kesim dikişleri mevcut. Ürünün kumaşı tamamen silinebilir, üzerinde su tutmayan, su geçirmeyen bir ürün. Ancak bu bahsetmiş olduğumuz dikiş yerlerinden ağır şartlar altında su geçirme olasılığı mevcut. Yani ürün kesinlikle %100 su geçirmez değildir.

Jantların her bir yüzü için 3 adet şerit, 3 adet yazı olacak şekilde toplamda 2 jantın 2 yüzüne yetecek şekilde yani 12 adet şerit ve yazı ulaşmakta ve bazı ürünlerimizde montaj hatasına karşı yedek ürün gönderilmekte.

Model S ve Model X başta olmak üzere Jant şeritlerinde her bir şeridin boyu 25 cm civarında. Yazı boyu 7-8 cm ve şerit ile yazı enleri 1 cm civarında. Universal bir model uyum konusunda sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Africa twin gibi jant boyutu büyük motosikletler için şeritler arasında daha az boşluk olmasını isterseniz 2 adet ürün satın almanızı öneririz.

Bunun için NASIL UYGULANIR? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

deeb sele kılıfının doğru montajı için deeb yazısının selenizin ön kısmına gelmesi gerekmektir. 

Kesinlikle solma yapacaktır ancak solma yapacağı süre tamamen kullanımınıza bağlıdır. Sele kılıfınızın solmaması ve uzun ömürlü kullanmanız için öncelikle güneş altında bırakılmamalıdır. Özellikle yağmur sonrası güneşe maruz kalan kılıflarda çok hızlı solma görülmektedir.  Solma, sele kumaşının doğal bir süreci olarak görülmelidir amaç selenize gelen dış etkenler için kalkan görevi görmektir bu görevi başarı ile yerine getirdiği anlamına geliyor. 

Öncelikle koşulsuz şartsız iade hakkınız olduğunu bilmenizi isteriz. Ürün firmamıza ulaştıktan sonra kontrolleri sağlanarak herhangi bir olumsuzluk yoksa ise para iadesi 24 saat içerisinde sağlanmış olur. İadenin kartınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak 2-5 iş günü sürebilmektedir.

SSS

Whatsapp